O Nás

Ahoj, já jsem Terka.

Budeme se společně potkávat na lekcích biologie a chemie. Proč zrovna biologie a chemie? Protože je to moje srdcovka! Jsou to předměty, kterým se věnuju naplno prakticky už od střední školy, kdy jsem si poprvé přičichla k vědě a výzkumu.

Své znalosti jsem si zdokonalila na vysoké škole a teď se je snažím co nejlépe předávat ostatním. Během pandemie jsem tehdy, jakožto studentka biochemie a medicíny, nabídla pomoc s přípravou na přijímačky online. A tak postupně vzniklo celé p2p. Zkušenosti s doučováním jsem měla už několik let a protože mě to nesmírně bavilo, rozhodla jsem se v učení pokračovat dál. Mým cílem vždy bude kvalitní a pestrý kurz, kde panuje přátelská atmosféra

Spokojení studenti jsou pro mě vším, snažím se studentům věnovat i mimo lekce ať už si neví rady s příkladem do chemie nebo potřebují pomoct se založením přihlášky na vysněnou lékařskou fakultu.

Doufám že pro vás bude naše doučování co nejvíc užitečné, že vás bude bavit a hlavně, že vám pomůže splnit si vaše medicínské nebo přírodovědné sny.

IMG_7913
IMG_7918

Ahoj, já jsem David.

budeme se společně potkávat na lekcích fyziky. Nadšenec do fyziky jsem už od střední a pořád mě to nepustilo. Pravidelně jsem se účastnil fyzikálních olympiád a podobně zaměřených soutěží

Nakonec jsem se ale rozhodl pro studium medicíny. Záliba ve fyzice se ovšem odrazila na volbě mého lékařského zaměření, protože pracuji jako radiolog.

Popravdě musím říct, že nejradši ze všeho fyziku vysvětluju ostatním, není totiž vůbec tak nepochopitelná, jak se zdá. Doučování se věnuji už přes 5 let a tahle práce mě stále nabíjí energií. 

Vždy se budu snažit, aby studenti látku chápali a jsem tu pro ně, i když narazí na překážky a nesnáze. Moc jsem si oblíbil učení online formou, kreslím schémata, píšu vzorce a tvořím pro vás studijní materiály

Naše doučování je hodně osobní, mnohé studenty znám jménem a jsem rád když se na mě nebojí s čímkoliv obrátit.

Nabídka přípravných kurzů na medicínu

Samostudium

V online samostudiu na tebe čekají kompletní studijní materiály, videozáznamy všech lekcí, testíky a spousta procvičování. Hledáš způsob jak si v kvantech učiva udělat systém? V tom případě je tato varianta kurzu přesně pro tebe!

Standardní kurz

Pokud ti samostudium úplně nevyhovuje, tak nevěš hlavu. Naprosto ti rozumíme, někdy je lepší účastnit se online lekcí naživo. Učivo ti vysvětlíme srozumitelnou a zábavnou formou. Na lekci ti taky zodpovíme všechny tvoje dotazy.

Intenzivní kurz

Chceš si před přijímačkami opravdu máknout? V tom případě je pro tebe intenzivní kurz jako ušitý! Můžeš se těšit ne na jednu, ale dvě lekce týdně z každého předmětu! V druhé lekci budeme především procvičovat a zaměřovat se na modelové otázky z lékařských fakult.