Standardní kurz 24/25

Září 2024 - Květen 2025 (online kurz)

Chceš mít možnost chodit na live online lekce? V takovém případě je standardní kurz skvělá volba! O víkendu tě budou čekat online lekce, ve kterých společně probereme všechno důležité z chemie, biologie i fyziky. Pokud se stane, že lekci promeškáš, nic se neděje. Ke všem live lekcím budeš mít jejich videozáznam. Kromě možnosti účastnit se live lekcí, budeš mít přístup k celému obsahu samostudia. Budeš mít tedy k dispozici pestrou databázi materiálů, videozáznamů, procvičování, pracovních listů a jiných vychytávek. A když si nebudeš vědět s učivem rady? Nevadí, jednoduše nám kdykoliv napíšeš a my poradíme, vysvětlíme, ujasníme. Budeme tu pro tebe celou dobu a spolu přijímačky zvládneme!

Online lekce probíhají o víkendu (dopoledne).

Přístup k celému obsahu online kurzu budeš mít až do konce srpna 2025

Přístup ke všem materiálům budeš mít až do konce srpna 2025

5 290 Kč

(bez DPH 4 371,90 Kč)

Co je v ceně kurzu?

Navíc oproti samostudiu

Ukázka materiálů

Ukázková lekce

Co se v kurzu naučíš?

Biologie

Chemie

Fyzika

Nejčastější otázky

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je primárně určený pro studenty, kteří se hlásí na lékařské fakulty. Kurz svým rozsahem pokrývá požadavky na přijímací zkoušky do bakalářských a magisterských oborů lékařských fakult v ČR a SK. Pokud se tedy hlásíš na všeobecné lékařství, zubní lékařství nebo bakalářské obory na lékařských fakultách, je pro tebe kurz to pravé ořechové. Každopádně máme i některé studenty, kteří se hlásí například na přírodovědné obory a budou dělat přijímačky z biologie, chemie nebo fyziky.

Můžu si kurz koupit už v nižším ročníku střední školy?

Určitě můžeš. Pokud jsi třeba ve třetím ročníku a kurz si koupíš, dostaneš od nás 30% slevu na příští ročník kurzů (pro případ že s námi budeš chtít pokračovat i ve čtvrťáku).

Proč si vybrat náš kurz?

V kurzu se naučíš všechno potřebné k přijímacím zkouškám a pochopíš učivo, ve kterém máš mezery. V kurzu uplatňujeme osobní přístup. Například i mimo lekce si se studenty píšeme, někdy i voláme přes zoom. Materiály děláme barevné, plné obrázku a schémat. Díky tomu si pak učivo snadněji zapamatuješ. V lekcích klademe důraz na to, abychom učivo opravdu dobře vysvětlili. Nechceme, aby studenti jen memorovali nazpaměť, ale aby látce skvěle rozuměli. Z toho důvodu nám často studenti píšou, že konečně chápou složitější témata, která jim ve škole dělají problém. Mimo jiné používáme různé přirovnání, mnemotechnické pomůcky a učíme s nadšením. Chceme, aby si každý z kurzu odnesl co nejvíc, proto i v nejlevnější variantě kurzu najdeš celé videozáznamy lekcí, všechny materiály, pracovní listy, testíky a mnoho dalšího. Za dobu, co náš kurz funguje, jsme pomohli mnoha studentům dostat se na jejich vysněnou fakultu, a to je naše největší radost!

Jaký je rozdíl mezi samostudiem, standardním kurzem a intenzivním kurzem?

Samostudium nabízí studijní materiály, videozáznamy, memorovací kartičky, online testy, testy přijímaček nanečisto a další vymoženosti. Standardní kurz obsahuje vše, co samostudium, ale navíc můžeš chodit přímo na živé online lekce, které se konají o víkendu. Intenzivní kurz obsahuje vše, co standardní kurz, ale kromě víkendových lekcí, můžeš navštěvovat i speciální semináře, kde procvičujeme ve stylu modelových otázek na lékařské fakulty.

Jak probíhá platba kurzu? Můžu kurz zaplatit na splátky?

Všechny kurzy lze platit kreditní kartou nebo převodem na účet. Intenzivní online kurz a prezenční kurz je možné uhradit také na splátky bez navýšení. Jednoduše ti částku rozdělíme na 3měsíční splátky. Pokud chceš kurz zaplatit na tímto způsobem, napiš nám přes kontaktní formulář nebo mail, který najdeš na webu (v menu klikni na „kontakt”)

Jakou mají vaši studenti úspěšnost u přijímacích zkoušek?

Z dotazníků, které děláme na konci kurzu, vyplývá úspěšnost u přijímacích zkoušek na medicínu přes 90 %. Úspěšnost ale můžeme posuzovat jen u studentů, kteří nám dali zpětnou vazbu a dotazník vyplnili.

Jak probíhá prezenční kurz?

Náš prezenční kurz je takový hybrid mezi online vzděláváním a osobním kurzem. Pokud si koupíš prezenční kurz, dostaneš k němu zdarma standardní online kurz. Budeš mít tedy přístup ke všem záznamům a materiálům úplně stejně jako studenti online kurzů. Vždycky před osobním setkáním se budeš moct podívat do členské sekce webu a projít si materiály předem, nebo se klidně podívat na záznam. Na osobní lekci si pak vše ujasníme, probereme, vypíchneme ty nejdůležitější věci a budeme je procvičovat na konkrétních příkladech. Pro někoho je prezenční kurz skvělou volbou, protože může zvyšovat motivaci ke studiu. Pokud ti vyhovuje spíš osobní interakce, určitě je pro tebe prezenční kurz tou správnou volbou.

Je kurz vhodný i pro uchazeče ze Slovenska?

Sice na kurzu mluvíme česky, ale zatím se nestalo, že bychom v kurzu narazili na jazykovou bariéru. Takže není, čeho se bát. Pro studenty ze Slovenska je kurz vhodný.

Hlásím se na zubní lékařství, je pro mě kurz vhodný?

Jasný že je. Kurz je vhodný pro uchazeče o studium lékařských fakult. Pokud se hlásíš na všeobecné lékařství, zubní lékařství nebo bakalářské obory, je pro tebe kurz určitě vhodný.

Kdy kurzy začínají?

Všechny naše kurzy jsou celoroční. Lekce prezenčního kurzu začínají v polovině září a končí v půlce května. Online lekce začínají v první půlce října a končí na konci května. Přístup k členské sekci webu s materiály a videozáznamy budeš mít až do konce srpna 2024.

Budu mít jako student prezenčního kurzu přístup k videozáznamům?

Ano, určitě. Každý student prezenčního kurzu od nás dostane zdarma standardní online kurz. Budeš mít tak přístup k celému obsahu standardního kurzu, a to včetně videozáznamů. Navíc, pokud se z nějakého důvodu nebudeš moct na osobní lekci dostavit, můžeš místo toho využít lekci online.

Co říkají studenti?

Pojď do toho s námi!

Standardní kurz

5 290 Kč

(bez DPH 4 371,90 Kč)