Nabídka online kurzů

Podívej se na nabídku našich celoročních online kurzů a vyber si ten, které ti sedí nejvíc

Online kurzy

Uvidíme se každý týden na online lekcích a taky budeme mít společnou chatovací skupinu. Zároveň nám můžeš psát na messenger, nebo si s námi volat přes zoom. Většina kurzů u nás probíhá online, ale máme také osobní kurzy v Brně. Pokud si vybereš osobní kurz, dostaneš k němu kompletní online kurz jako bonus. 

Spokojení studenti

Zpětná vazba je nad zlato! Z našeho závěrečného dotazníku vyplynulo, že se více než 90% studentů zapojených do průzkumu, úspěšně dostalo na medícinu. Pro studenty také děláme lekce navíc nad rámec kurzu. Studenti si můžou také domluvit konzultační lekci zdarma. Pokud budeš chtít, můžeš mrknout na naše recenze

Přátelské prostředí

Vytváříme přátelské prostředí. Se studenty si píšeme ve společné skupině, radíme s příklady, probíráme přijímačky. Když nám napíšeš na messenger v jednu ráno, že si nevíš rady s příkladem, fakt se nebudeme zlobit! Budeme tu pro tebe po celou dobu kurzu, třeba i když si budeš chtít jen postěžovat, že toho učení je prostě hodně!

Studentské ceny

Snažíme se aby si kvalitní doučování mohl dovolit skoro každý. Například celoroční samostudium s kompletními materiály, videozáznamy lekcí, procvičováním a chatovacímí místnostmi si pořídíš za 3190 Kč. Jo a modelové přijímačkové testy jsou included! U nás platí přísloví „za málo peněz hodně muziky“.

Samostudium

V samostudiu na tebe čekají kompletní studijní materiály, videozáznamy všech lekcí, testíky a spousta procvičování. Hledáš způsob jak si v kvantech učiva udělat systém? V tom případě je tato varianta kurzu přesně pro tebe!

Standardní kurz

Pokud ti samostudium úplně nevyhovuje, tak nevěš hlavu. Naprosto ti rozumíme, někdy je lepší slyšet vysvětlení přímo během online lekce. Ve standardním kurzu najdeš celý obsah samostudia, a navíc se můžeš stát součástí live lekcí. Kromě standardní výuky o víkendu, můžeš chodit také na bonusové lekce, které tvé znalosti posunou zase o kus dál.

Intenzivní kurz

Chceš si před přijímačkami opravdu máknout? V tom případě je pro tebe intenzivní kurz jako ušitý! Nejen že získáš všechny vymoženosti samostudia a standardního kurzu, ale také můžeš chodit na speciální semináře. Na seminářích procvičujeme učivo ve stylu modelových otázek z lékařských fakult, počítáme různé příklady a upevňujeme tak tvoje znalosti. Semináře z fyziky, chemie i biologie probíhají každý týden.

Uč se!

Čeká tě 90 online lekcí. Ke všem lekcím dostaneš studijní materiály. Naučíš se biologii, chemii i fyziku! Videozáznamy jsou samozřejmostí. Látku se snažíme vysvětlovat zábavně, takže můžeš být bez obav. Navíc máme mnemotechnické pomůcky!

Ptej se!

Co když ale něčemu nebudeš rozumět? To vůbec nevadí! Můžeš s námi cokoliv konzultovat. Když si nebudeš vědět rady s příklady nebo probíranou látkou, jsme tu pro tebe. Můžeme ti pomoct i se založením přihlášek, nebo tě jen uklidnit, že všechno dobře dopadne 🙂

Procvičuj!

Procvičování je základ úspěchu. Máme nachystané memorovací kartičky, databázi online testů a procvičujeme taky v rámci lekcí. Pokud se rozhodneš pro intenzivní kurz, čekají tě navíc semináře sloužící nejen k procvičování modelovek.

Otestuj se!

Když už se teď všichni testujeme na COVID, proč si neotestovat taky svoje vědomosti? V ceně našeho kurzu jsou přijímačky nanečisto, které požadavky odpovídají opravdovému testu na přijímacích zkouškách

Co říkají studenti?